Pod kamieniem - Trzebiel
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Pod kamieniem
18 Słowackiego 68-212 Trzebiel Polska domki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.6/10
Sprawdź dostępność
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.6/10
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Wi-Fi
Sprzęt do badmintona
Plaża
Dostęp do Internetu
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Czujnik dymu
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Piesze wycieczkipoza obiektem
Taras
Parking na miejscu
Kręgielniapoza obiektemdodatkowo płatne
Dostęp za pomocą kluczy
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Całkowity zakaz palenia
Taras słoneczny
Jazda na rowerzepoza obiektem
Gaśnice
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Monitoring wokół obiektu
Miejsce na piknik
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Pokoje dla niepalących
Prywatny parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Meble ogrodowe
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Część przeznaczona dla palących
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Gry planszowe / puzzle
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Ogrzewanie
Parking
Sprzęt do grillowania
Bezpłatny parking
Bezpłatne Wi-Fi
Wędkowanie
Klimatyzacja
Możliwe wystawienie faktury
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Miejsce na ognisko
Pokoje rodzinne
Obiekt Pod kamieniem, położony w miejscowości Trzebiel, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, taras oraz sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Główny dworzec kolejowy w Chociebużu – 42 km, Targi w Chociebużu – 43 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Oferta domku obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ulica Spremberger – 43 km, Teatr w Chociebużu – 43 km. Lotnisko Lotnisko Zielona Góra-Babimost znajduje się 107 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Domek z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned chalet comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchenette. The chalet also includes a barbecue. Featuring a terrace, this chalet also features a washing machine, a tea and coffee maker and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 7 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
