Zobacz atrakcje w okolicy:
Szrenica Szklarska PorębaOwcze Skały Szklarska PorębaWodospad Kamieńczyka Szklarska PorębaPolana Jakuszycka - Dolnośląskie Centrum Sportu JakuszyceMuzeum Mineralogiczne Szklarska PorębaOśrodek narciarski Szrenica Ski Arena Szklarska PorębaRodzinny Park Rozrywki Esplanada Szklarska PorębaWodospad Szklarki PiechowiceZamek Chojnik Jelenia GóraDinopark Szklarska PorębaZakręt Śmierci Szklarska PorębaHuta Szkła Kryształowego Julia PiechowiceKopalnia Kwarcu Stanisław Szklarska PorębaWodospad Kwisa Świeradów ZdrójApartament "U Kasi i Jakuba" - Szklarska Poręba
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Apartament "U Kasi i Jakuba"
Szklarska Poręba Odrodzenia 2/1 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.7/10
Obiekt Apartament "U Kasi i Jakuba" znajduje się w miejscowości Szklarska Poręba i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Szklarska Poręba – 200 m. Obiekt oferuje widok na góry i widok na rzekę. W odległości niecały kilometr znajduje się Kolejka Izerska.
Oferta apartamentu obejmuje kilka sypialni (2), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz wanną z hydromasażem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 2,6 km, Wodospad Szklarki – 2,6 km. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 121 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 2 sypialniami. Jest to apartament z wanną z hydromasażem. Ten przestronny apartament z oddzielnym wejściem mieści salon, 2 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem. Udogodnienia obejmują kuchnię z płytą kuchenną, lodówką, zmywarką do naczyń oraz przyborami kuchennymi. Apartament ten oferuje jadalnię, część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z okien roztacza się widok na góry. Podłogę wyłożono parkietem. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 4 łóżka. Apartament - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 79 mkw.
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
piesze wycieczkipoza obiektem
dostęp do Internetu
prywatny parking
parking na miejscu
parking
pokoje dla niepalących
Wi-Fi
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Możliwe wystawienie faktury
całkowity zakaz palenia
park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
pokoje rodzinne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
bezpłatny parking
bezpłatne Wi-Fi













