Zobacz atrakcje w okolicy:
Dom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluApartament Golden View - Rewal Morska 1 - Rewal
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Apartament Golden View - Rewal Morska 1
Rewal 1 Morska apartamenty - mieszkania
Basen
Spa/wellness
Parking
Udogodnienia
Rozmawiamy
9.4/10
Obiekt Apartament Golden View - Rewal Morska 1 położony jest w miejscowości Rewal i oferuje dostęp do łaźni hammam. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – 200 m. Obiekt zapewnia prywatny basen oraz bezpłatny prywatny parking.
Apartament znajduje się na parterze. Na miejscu zapewniono sypialnię (1), kuchnię z doskonałym wyposażeniem, a także salon z telewizorem z płaskim ekranem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Goście mogą poćwiczyć na siłowni lub odprężyć się w centrum spa i odnowy biologicznej, w którym zapewniono kryty basen, saunę i wannę z hydromasażem. Na terenie obiektu Apartament Golden View - Rewal Morska 1 znajduje się taras słoneczny.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Niechorzu – 2,8 km, Ratusz – 48 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This luxurious apartment provides a private pool, a hot tub and a spa bath. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. Boasting a terrace with ancourtyard view, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
całkowity zakaz palenia
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
wędkowanie
bezpłatny parking
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
parking na miejscu
leżaki lub krzesełka plażowe
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
spa i centrum odnowy biologicznej
basen
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
kryty basen (czynny przez cały rok)
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
kryty basen
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
całodobowa ochrona
dostęp dla wózków inwalidzkich
gaśnice
sauna
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
centrum fitness
basen z podgrzewaną wodą
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
parking dla osób niepełnosprawnych
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
klub dla dzieci
parking
system alarmowy
mały basen
basen
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
łaźnia turecka / parowa
monitoring wokół obiektu
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
winda
wanna z hydromasażem / jacuzzi
taras słoneczny
udogodnienia dla niepełnosprawnych
Możliwe wystawienie faktury
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
piesze wycieczki
prywatny parking













