Zobacz atrakcje w okolicy:
Podziemne Miasto w ŚwinoujściuBałtycki Park Miniatur w MiędzyzdrojachJezioro Turkusowe Wapnica k. MiędzyzdrojówPlaża w MiędzyzdrojachMolo w MiędzyzdrojachMuzeum Figur Woskowych w MiędzyzdrojachAleja Gwiazd w Międzyzdrojach - Festiwal GwiazdWoliński Park NarodowyKawcza Góra w MiędzyzdrojachZagroda Pokazowa Żubrów w MiędzyzdrojachWzgórze GosańPlaża w WisełcePlaża w Wisełce koło latarni KikutLatarnia Morska Kikut w WisełceAmberek Dom Gościnny - Międzyzdroje
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Amberek Dom Gościnny
Gryfa Pomorskiego 47a 72-500 Międzyzdroje Polska apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
8
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.5/10
Sprawdź dostępność
Liczba pokoi
8
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.5/10
Pokój Dwuosobowy typu Comfort. Pokój ten obejmuje łazienkę i niewielki aneks kuchenny. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Trzyosobowy typu Comfort. Pokój ten obejmuje łazienkę i niewielki aneks kuchenny. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Standard. The double room provides heating, as well as a private bathroom boasting a shower. The double room features a flat-screen TV with cable channels, a wardrobe, an electric kettle, a carpeted floor as well as city views. The unit has 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 10 mkw.
Dom Gościnny Amberek położony jest w Międzyzdrojach, zaledwie 250 metrów od plaży. Obiekt zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i prywatny parking. Oferuje on zakwaterowanie w jasnych pokojach z aneksem kuchennym.
Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. Każdy z nich obejmuje łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest parawan i leżaki. Pokoje dysponują tarasem lub balkonem.
Obiekt oddalony jest o 1 km od Wolińskiego Parku Narodowego. Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach znajduje się 850 metrów od Domu Gościnnego Amberek.
Doba hotelowa od godziny 17:00 do 10:00.
Obiekt zastrzega sobie prawo do przeniesienia Gości do innego pokoju tej samej kategorii w trakcie pobytu.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Gaśnice
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Bezpłatny parking
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Ogrzewanie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Parking
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Pokoje rodzinne
Prywatny parking
Możliwe wystawienie faktury
Wi-Fi
Ogród
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Taras
Bezpłatne Wi-Fi
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Parking na miejscu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Faks / ksero
Pokoje dla niepalących
