Zobacz atrakcje w okolicy:
Centralne Muzeum Włókiennictwa w ŁodziKsięży MłynMuzeum Kinematografii w ŁodziPalmiarnia w ŁodziOrientarium ZOO ŁódźAquapark FalaMuzeum Miasta ŁodziPark Kulturowy Miasto TkaczyCity Center Rooms Piotrkowska 91 - Łódź
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
City Center Rooms Piotrkowska 91
Łódź Piotrkowska 91 apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
24
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.8/10
24
Obiekt City Center Rooms usytuowany jest w samym sercu Łodzi, bezpośrednio przy ulicy Piotrkowskiej, która słynie z licznych restauracji, kawiarni i barów. Mieści się on w zabytkowej kamienicy z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec.
Pokoje są przestronne, jasne i klasycznie urządzone. Każdy z nich wyposażony został w miękki dywan, 32-calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, biurko oraz szafę. Dodatkowe udogodnienia obejmują czajnik elektryczny, sejf, małą lodówkę oraz bezpłatną kawę, herbatę i wodę mineralną.
W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, ręcznikami, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W recepcji można wypożyczyć szlafroki, kapcie i żelazko. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.
Odległość od hali sportowo-widowiskowej Atlas Arena i dworca kolejowego Łódź Kaliska wynosi niespełna 4 km. Centrum handlowe Manufaktura oddalone jest o 2 km. Zaledwie krótki spacer dzieli obiekt od przystanków komunikacji miejskiej.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 12:00.
Wjazd na parking znajduje się przy ulicy Kościuszki 34.
Obiekt mieści się w czteropiętrowym budynku bez windy.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Pokój ten wyposażony jest w 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze, miękki dywan, sejf, czajnik elektryczny, minibar oraz telewizor. Goście mają do dyspozycji łazienkę z prysznicem. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Ten pokój trzyosobowy wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem oraz biurko. Znajduje się w nim także łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw.
gry planszowe / puzzle
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
całodobowa recepcja
Maseczki dla gości
Możliwe wystawienie faktury
część przeznaczona dla palących
całkowity zakaz palenia
bezpłatne Wi-Fi
pokoje dla niepalących
usługa parkingowego
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
meble ogrodowe
wspólna część rekreacyjna / sala TV
parking
codzienne sprzątanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
ogrzewanie
klimatyzacja
dostęp za pomocą kluczy
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
monitoring wokół obiektu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
sejf
całodobowa ochrona
czujnik dymu
piesze wycieczki
Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
posiłki dla dzieci
automat z napojami
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
bufet z potrawami dla dzieci
prywatny parking
przechowalnia bagażu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
parking na miejscu
Wi-Fi
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
gaśnice
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
dostęp do Internetu
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa



















