Zobacz atrakcje w okolicy:
Pałac w KorczewieDom w krainie Bugu - Korczew
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Dom w krainie Bugu
Korczew Góry 72 domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
RU
9.5/10
WiFi
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
RU
9.5/10
Obiekt Dom w krainie Bugu położony jest w miejscowości Korczew i oferuje patio, ogród oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Grabarka – 34 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (5), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na rzekę. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Dom w krainie Bugu znajduje się sprzęt do grillowania.
Lotnisko Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się 138 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Domek z 5 sypialniami. Jest to dom wakacyjny z kominkiem. Ten przestronny dom wakacyjny mieści salon, 5 oddzielnych sypialni oraz 2 łazienki z wanną i prysznicem. W dobrze wyposażonej kuchni przygotowano płytę kuchenną, przybory kuchenne, zmywarkę do naczyń oraz lodówkę. Pozostałe udogodnienia obejmują pralkę, prywatne wejście, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz taras z widokiem na ogród. W tej opcji zakwaterowania dostępnych jest 9 łóżek. Dom wakacyjny - 12 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 150 mkw.
Całkowity zakaz palenia
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Taras
Jazda na rowerze
Miejsce na piknik
Parking dla osób niepełnosprawnych
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Prywatny parking
Parking
Meble ogrodowe
Piesze wycieczki
Bezpłatny parking
Gaśnice
Plaża
Gry planszowe / puzzle
Czujnik dymu
Parking na miejscu
Dostęp za pomocą kluczy
Pokoje rodzinne
Sprzęt do grillowania
Leżaki lub krzesełka plażowe
Ogrzewanie
Zwierzęta domowe są akceptowane
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Miejsce na ognisko
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Usługa parkingowego
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wędkowanie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pokoje dla niepalących
Dostęp do Internetu
Wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach
Ogród
System alarmowy
Bezpłatne Wi-Fi
Restauracja
Wi-Fi
Piesze wycieczki
Sprzęt do badmintona
Wycieczki rowerowe
