Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguHotel New Skanpol - Kołobrzeg
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Hotel New Skanpol
Kołobrzeg Dworcowa 10 hotele
Liczba pokoi
234
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.6/10
234
Hotel New Skanpol usytuowany jest w centrum Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od dworca kolejowego. Oferuje on centrum wodne z basenem, wanną z hydromasażem oraz mokrą i suchą sauną. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.
W każdym pokoju zapewniono telewizor, biurko i bezpłatny dostęp do Internetu. Wszystkie z nich mieszczą prywatną łazienkę.
Goście mogą korzystać z wielu udogodnień oferowanych przez hotel. Obejmują one bar, kawiarnię i klub nocny. Codziennie rano w hotelowej restauracji Skandynawia, która specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej, dostępny jest bufet śniadaniowy. Lokal ten serwuje również posiłki odpowiednie dla wegetarian i dzieci. Z kolei restauracja Sublima zaprasza na międzynarodowe specjały i pokazy gotowania.
W pobliżu hotelu znajduje się wiele ciekawych miejsc. Na plażę można dotrzeć w 15 minut. Odległość od promenady nad Parsętą wynosi zaledwie 350 metrów. Port w Kołobrzegu oddalony jest od hotelu o 1 km, a latarnia morska – o 1,3 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Ceny za wszystkie dodatkowe łóżka, zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci, obejmują śniadanie. Dodatkowe posiłki w przypadku osób korzystających z dodatkowych łóżek są płatne.
W przypadku pobytu ze zwierzęciem pobierana jest opłata w wysokości 70 PLN za zwierzę za noc.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Pokój jednoosobowy z balkonem. Pokój ten dysponuje balkonem z widokiem na wschodnią część Kołobrzegu. W pokoju tym znajduje się łazienka oraz telewizor. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. W pokoju tym znajduje się łazienka oraz telewizor. Do dyspozycji Gości są 2 łóżka pojedyncze, które można połączyć. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw. ;
Apartament. Jest to przestronny pokój z częścią wypoczynkową oraz łazienką z wanną. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 44 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Ten pokój jednoosobowy z łazienką wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 1 łóżko. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem. Ten pokój dwuosobowy oferuje łazienkę oraz balkon z widokiem na miasto. Jego wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. Ten pokój dwuosobowy jest ogrzewany i ma podłogę wyłożoną wykładziną. W łazience znajduje się prysznic i suszarka do włosów. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy wyposażony jest w szafę, sofę, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z okien roztacza się widok na miasto. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw.
manicure
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
basen
transfer
całodobowa recepcja
ogrzewanie
zaplecze bankietowe / konferencyjnedodatkowo płatne
klub nocny / DJdodatkowo płatne
pokoje dla niepalących
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
masażdodatkowo płatne
łaźnia parowa
transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
miski dla pupila
obsługa pokoju
czujnik dymu
taras
zabiegi upiększające
transfer lotniskowy
bankomat na terenie obiektu
transfer z lotniskadodatkowo płatne
zabiegi na ciało
masaż szyi
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
śniadanie w pokoju
fitness
masaż stóp
klimatyzacjadodatkowo płatne
transfer (dodatkowa opłata)
gaśnice
bezpłatne Wi-Fi
piesze wycieczkidodatkowo płatne
dostęp do Internetu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
sala zabaw
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
dostęp za pomocą karty
Możliwe wystawienie faktury
basen
transfer na lotniskododatkowo płatne
specjalne potrawy dietetyczne (na życzenie)
Wi-Fi
parking
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
monitoring wokół obiektu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
pokój gier
posiłki dla dziecidodatkowo płatne
restauracja
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
masaż całego ciała
system alarmowy
wypożyczalnia samochodów
całkowity zakaz palenia
sejf
udogodnienia dla niepełnosprawnych
usługa prasowania
codzienne sprzątanie
bar
pedicure
faks / kserododatkowo płatne
kryty basen
masaż pleców
kryty basen (czynny przez cały rok)
bilard
tenis stołowy
kąpiel stóp
spa i centrum odnowy biologicznejdodatkowo płatne
pokoje rodzinne
sauna
peeling ciała
całodobowa ochrona
centrum fitness
parking na miejscu
masaż dłoni
łaźnia turecka / parowa
zwierzęta domowe są akceptowane
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
gry planszowe / puzzle
przechowalnia bagażu
Pojemniki na śniadanie na wynos
bar przekąskowy
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
kawiarnia na miejscu
pralniadodatkowo płatne
zabiegi na twarz
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
masaż głowy
pralnia chemicznadodatkowo płatne
wanna z hydromasażem / jacuzzi
winda
prywatny parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane













