Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguApartamenty na Cichej 5 a2 - Kołobrzeg
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Apartamenty na Cichej 5 a2
Kołobrzeg 5 Cicha apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.7/10
Obiekt Apartamenty na Cichej 5 a2 położony jest w miejscowości Kołobrzeg i oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 300 m, Plaża Ouest – 300 m. Na miejscu zapewniono bezpłatne Wi-Fi, a prywatny parking dostępny jest za dodatkową opłatą.
W apartamencie zapewniono kilka sypialni (2), kuchnię z lodówką oraz mikrofalówką, a także łazienkę (1) z prysznicem i suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu i wędkarstwa.
W pobliżu obiektu Apartamenty na Cichej 5 a2 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Latarnia morska w Kołobrzegu, Molo w Kołobrzegu i PKP Kołobrzeg. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. This apartment is comprised of 2 bedrooms, a kitchen and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment offers a flat-screen TV, soundproof walls, a tea and coffee maker, a dining area as well as city views. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
pokoje dla niepalących
monitoring wokół obiektu
sklep na miejscu
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
dostęp do Internetu
pokoje rodzinne
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Możliwe wystawienie faktury
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
całkowity zakaz palenia
Płatności bezgotówkowe są możliwe
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
ogrzewanie
wędkowaniepoza obiektem
prywatny parking
bezpłatne Wi-Fi
gaśnice
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Wi-Fi
plac zabaw dla dzieci
dostęp za pomocą kluczy
piesze wycieczkipoza obiektem
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
parking
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
plac zabaw
system alarmowy
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
plaża













