Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguApartament Porto - Kołobrzeg
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Apartament Porto
Kołobrzeg Cicha 6D m.8 piętro 2 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
RU
9.6/10
RU
Obiekt Apartament Porto, położony w dzielnicy Dzielnica Uzdrowiskowa w miejscowości Kołobrzeg, zapewnia bezpłatne Wi-Fi i pralkę. W pobliżu znajduje się: Plaża Centralna w Kołobrzegu. Apartament znajduje się w budynku z 1999 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: PKP Kołobrzeg ( 1,2 km), Ratusz ( 2 km).
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na rzekę. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się taras, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu i jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Apartament Porto znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Ouest, Latarnia morska w Kołobrzegu i Molo w Kołobrzegu. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:30 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with river views, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 39 mkw.
park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
całkowity zakaz palenia
pokoje rodzinne
dostęp do Internetu
plaża
parking przy ulicy
dostęp za pomocą kluczy
kort tenisowypoza obiektemdodatkowo płatne
parking
taras
minigolfdodatkowo płatne
piesze wycieczkipoza obiektem
Możliwe wystawienie faktury
jazda na rowerzepoza obiektem
gry planszowe / puzzle
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
pokoje dla niepalących
parking na miejscu
wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
bezpłatne Wi-Fi
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
ogrzewanie
sejf
Wi-Fi













