Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguApartament Kasprowicza - Kołobrzeg
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Apartament Kasprowicza
Kołobrzeg 12A Kasprowicza apartamenty - mieszkania
Udogodnienia
Rozmawiamy
ES
9.4/10
ES
Obiekt Apartament Kasprowicza położony jest w dzielnicy Dzielnica Uzdrowiskowa w miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 700 m, Plaża Ouest – 2,4 km, PKP Kołobrzeg – 1,1 km. Na miejscu znajduje się balkon i taras.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także łazienkę (1) z bidetem oraz prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Apartament Kasprowicza znajdują się liczne atrakcje, takie jak Molo w Kołobrzegu, Ratusz i Muzeum Oręża Polskiego. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 104 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament typu studio. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a bidet. Guests can make meals in the kitchenette that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with a quiet street view, this apartment also features a dining area and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw.
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
taras słoneczny
monitoring wokół obiektu
winda
sejf
toaleta z uchwytami
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
klimatyzacja
plaża
czujnik dymu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
udogodnienia dla niepełnosprawnych
ogrzewanie
pokoje dla niepalących
pokoje rodzinne
całkowity zakaz palenia
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
gaśnice
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
dostęp dla wózków inwalidzkich
taras
Możliwe wystawienie faktury













