Pokoje gościnne u Ewy Białogóra - Białogóra
Apartament Velvet: Gdańsk (Rajska, Tartaczna), Poznań (Śniadeckich), Suwałki, Kościelisko, Warszawa (Łazienki 29 Listopada, Bemowo Górczewska, Trojdena, Łucka, Kopińska)
Pokoje gościnne u Ewy Białogóra
Hallera 8 84-113 Białogóra Polska kwatery prywatne - pokoje gościnne
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Sprawdź dostępność
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Zwierzęta domowe są akceptowane
Całkowity zakaz palenia
Parking na miejscu
Bezpłatny parking
Prywatny parking
Parking
Obiekt Pokoje gościnne u Ewy Białogóra położony jest w miejscowości Białogóra w regionie pomorskie i oferuje balkon. Na miejscu zapewniono taras oraz bezpłatny prywatny parking.
W kwaterze prywatnej znajduje się telewizor z płaskim ekranem. W kwaterze prywatnej zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Białogórze – 1,5 km, Zamek krzyżacki w Lęborku – 39 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 88 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój Czteroosobowy. Ten pokój czteroosobowy dysponuje prywatną łazienką, zestawem do parzenia kawy i herbaty, szafą oraz tarasem. W tej opcji zakwaterowania dostępne są 2 łóżka. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
